Dugnadsånden lever i beste velgående.....

En STOR takk til alle som stilte til dagens dugnad!

 

Etter at URD hadde gjort seg ferdig med sine herjinger var det tid for opprydding. Kl 1100 i dag var 25 av våre medlemmer på plass for å rydde opp.

En gjeng gjøv løs på B-Bryggen og fikk gjort mye godt arbeid. Fra en S-formet brygge i morges til en snorrett brygge, tok det ca 3 timer. Imponerende!

Jolleteltet ble ryddet, båter, seil og master stuet bort. Ødelagt duk ble pakket sammen og plassert på egnet sted  –  og før klokken var 14 kunne man bare ane at URD hadde vært en tur innom. Akkurat så vidt at TV2 rakk ut til oss før alle hadde gått hjem (sjekk TV2 nyhetene i kveld, kanskje blir det et lite innslag fra ASF for 3. dag på rad...)

Vel blåst alle sammen – og tusen takk for vel utført arbeid!

Alice